Přejít na obsah

Jmenný seznam účastníků VIII. ročníku pochodu
"Po stopách 22. výsadkové brigády"
(kteří jsou řádně přihlášení a zaplatili účastnický poplatek)

Počet přihlášených a zaplacených:
206

Jméno a příjmení

Jméno a příjmení

Jméno a příjmení

     Al-Chalabi Shirzad
Altman Jiří
Ambrož Jindřich
Bajgar Jaromír
Balicki Erich
Bartoš Petr
Bartoš Patrik
Bartošová Jitka
Brejcha Milan
Buček Jiří
Cádra Daniel
Celler Jiří
Císařová Nela
Crha Milan
Cvrkal Vojtěch
Cvrkal ml. Vojtěch
Cvrkalová Miroslava
Čermák Stanislav
Černá Hana
Černá Milena
Černý Josef
Demčák Imrich
Dostál Rostislav
Drábíková Zdenka
Eštu Erik
Faster Petr
Fiala Richard
Filip Jiří
Fonos Juraj
Gajdács Ondrej
Garlík Ivar
Háčik Ľubomír
Hainc Adolf
Haincová Helena
Haluza Karel
Haluzová Ela
Haluzová Tina
Hamáková Jana
Hanák Tomáš
Hendrych Adam
Herink František
Herman Ivo
Hleba Ivan
Hloušek Filip
Hloušek Filip
Hojsík Petr
Holík Vladislav
Holík Šimon
Horáček Jiří
Horák Martin
Horníček Jaroslav
Horský Michal
Hradil Zbyněk
Hradilová Romana
Hruška Přemysl
Hřivňacký Pavel
Hřivňacký Jakub
Hurdálek Vladimír
Hurdálek Vladimír
Hurdálek Adam
Huspeková Šárka
Hušek Pavel
Hyhlík Tomáš
Chlubna Frantisek
Chmelař Václav
Chromcová Adéla
Chybík Jiří
Jakubec Dušan
Janáč Karel
Janáč Karel
Jedlička Luděk
Jędruch Robert
Jirčík Bohumír
Jirčíková Radka
Junek Slavoj
Junková Vendulka
Kadera Petr
Kalinčík Viliam
Karbusický Zdeněk
Kavka Petr
Klaban Zdeněk
Kleibl Antonín
Klement Drahoslav
Konečný   Ladislav
Kopecký Petr
Kopečný Miroslav
Koribský Jaroslav
Kouřil Tomáš
Kouřilová Markéta
Krejča Miloslav
Krenželok Bohdan
Kubíková Světla
Kuchař Rostislav
Kuchařová Lenka
Kuchařová Lenka
Kuchta Jan
Kukučka Peter
Kula Josef
Kulhavý Jaroslav
Kupcová Marie
Ládek Emil
Lakomý Jaroslav
Lang Vladimír
Langhammer Jan
Madecki Pavel
Malá Eliška
Maleček Zdeněk
Malý Marek
Malý Robert
Mansfeldová Pavla
Mansfeldová Věra
Marášek Ivo
Martinák Dušan
Martinák Milan
Martinák Alexander
Martinák Igor
Mařík Oldřich
Maříková Martina
Maříková Tereza
Maříková Kristýna
Matějka Zdeněk
Melcr Milan
Mikuška Josef
Mikuška Vítek
Mikuška Josef
Minařík Jan
Miroslav Macák
Mlčoušková Anna
Mňuk Nikolaj
Mrázková Libuše
Mražik Michal
Mražik Michal
Mužíková Lenka
Nalezen Lubomír
Nejman Matýáš
Novák Petr
Novák Petr
Novák Pavel
Nováková Jana
Nováková Monika
Nováková Natálie
Novotný Radovan
Očadlík Zdeněk
Očadlíková Michaela
Osladilová Lucie
Pavelka Stanislav
Pekarovič   Tomáš
Pittner Karel
Pocedič Aleš
Pocedičová Erika
Polach Marian
Polach Marian
Prokop Jaromír
Pucholt Tomáš
Rousek Oskar
Růžička Pavel
Ryšlavá Irena
Řezník Jaroslav
Sedlák Jaroslav
Sedlák Michal
Senčák Luboš
Skalický Petr
Skalický Ondřej
Sláma Tomáš
Sláma Tomáš
Slavík Pavel
Slavík Vladimír
Souček Michal
Staszak Włodzimierz
Straka Jan
Strnadová Karina
Süss Pavel
Szijjartö Miroslav
Szijjartö Marcela
Szijjartö Timea
Šamaj Ján
Šindelka Josef
Štrajtová Karmela
Šulcer Lubomír
Takáč Daniel
Tarabus Radek
Trnobranská Dominika
Tuháček Martin Michael
Uher Vilém
Uhrová Marcela
Vacek Jiří
Václavíček Milan
Vald Jan
Vald Jan
Vepřovský   Roman
Veselý Jaroslav
Vlk Miroslav
Vlk Josef
Wind Milan
Zatloukal Václav
Zázvorka Jaroslav
Zemánek Jan
Zubalík   Jiří
Žítek   Jaroslav
Návrat na obsah